Mimowie - Agencja artystyczno-eventowa Mimello
Facebook
Mimowie Mimowie

Eleganccy Zabawni Mimowie

Kreatywny i wesoły Teatralny Mim, doświadczony w pracy na imprezach od początku nawiązuje wspólny język ze wszystkimi oglądającymi, przykuwając ich uwagę.

Mimowie wchodzą w interakcje z publicznością, przez co ich działanie jest interesujące i zabawne. Pozują do zdjęć ku uciesze zaproszonych gości.

Prezentują podczas swojego działania Etiudy Pantomimiczne inspirowane sytuacjami z życia codziennego i nawiązują do tematyki imprezy, a to sprawia, że są żywo obserwowani, pozostawiając miłe wspomnienie wśród oglądających.

Pantomima może być ciekawym dodatkiem na konferencji. Wyobraź sobie Mima, który gestami i mimiką pokazuje to, o czym mówi zaproszony mówca… Takie rozwiązanie na pewno pozostanie pozytywnie w pamięci uczestników bankietu, wykładów czy szkoleń.

Zapytaj o dostępność artysty Zobacz innych artystów

Niektóre z miast w których występują nasi Mimowie

Kraków, Warszawa, Sopot, Lublin, Szczecin, Wrocław, Poznań, Płock, Białystok, Lubin, Katowice, Ostrołęka, Zakopane, Toruń, Bydgoszcz, Legnica, Gdynia, Rzeszów, Gdańsk, Kielce, Radom, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Opole, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała

Galeria

Video

Zaufali nam:

nikon_logo_2012
beko_2014_logo
tauron
2000px-hobas_engineering_logo
2000px-johnson&johnson_logo
2000px-tvp2_logo
canalplus
car_logo_png1645
forbes-logo
fujifilm
group-orange
latest
marriott_international_logo
paradyzlogo
rdc_news8-thumb
2000px-tvn_logo
philips
Projekt i realizacja: Oprogramowanie Black Wolf CMS: