Koło Cyra

Zmysłowa Opowieść w Hipnotyzującym Kręgu!

Przedstawiamy niezwykłe połączenie elegancji, siły i subtelności, zawarte w obrębie obracającego się metalowego pierścienia – Kole Cyr. Ten spektakl to nie tylko przejaw akrobatycznych zdolności, ale przede wszystkim artystyczna narracja opowiedziana w przemyślany i fascynujący sposób.

Dramat i Pożądanie: Duet Akrobatyczny, czyli dwójka artystów, którzy poprzez taniec, akrobatykę i gibkość opowiadają historię pełną uczucia i pasji. Ich wykonanie przenosi widza w głęboki świat emocji i wzajemnej zależności.

Walka i Samorealizacja: Solo w Kołu Cyr prezentuje indywidualną rywalizację artysty z samym sobą. Wykorzystując koło, artysta opowiada historię własnej podróży, dążenia do doskonałości i walki o osobistą przestrzeń w kręgu.

Idealne Warunki: Dla pełnego bezpieczeństwa i niezapomnianego doświadczenia, potrzebujemy przestrzeni o wymiarach 6×6 metrów oraz minimalnej wysokości 4 metry.

Elastyczność Czasu: Pokaz trwa od 3 do 6 minut, dostosowany do rytmu i atmosfery Twojego wydarzenia. Możemy zaprezentować zarówno solo, jak i duet w zależności od Twoich potrzeb.

Profesjonalizm na Najwyższym Poziomie: Nasze występy bazują na bogatym doświadczeniu i talentach naszych artystów. Każdy ruch, każda sekwencja jest precyzyjnie opracowana, aby dostarczyć niezapomniane wrażenia.

Niech Koło Cyr stanie się kluczowym punktem Twojego wydarzenia, zapewniając niesamowite wrażenia i wzbudzając podziw wśród gości!

 

Galeria

Kontakt