Muppets Show

Pamiętasz ulicę Sezamkową? Teraz Muppety są na wyciągniecie ręki na Twojej imprezie :)

Pamiętasz ulicę Sezamkową? Teraz Muppety są na wyciągniecie ręki na Twojej imprezie 🙂

Czy jesteś gotowy, aby powrócić na chwilę do kolorowego świata dzieciństwa? Wraz z naszymi Muppetami poczujesz magię ulicy Sezamkowej, ale w nieco bardziej gwiazdorskim wydaniu!

Klucze do sukcesu tego występu:

Zza Oceanu z Miłością: Autentyczne lalki typu Muppet, które nie tylko przypominają oryginały, ale także zachowują się jak prawdziwe gwiazdy show-biznesu.
Interaktywność: Nasze Muppety nie są zwykłymi lalkami. Mogą wchodzić w interakcję z publicznością, dostosowując się do sytuacji na bieżąco. Oczekuj niespodzianek!
Gwiazdy w Centrum Uwagi: Możemy się pokusić zrobić lalkę dla Ciebie na zamówienie.

Kabaretowe brzuchomówstwo: Jeden z najciekawszych punktów programu to kabaretowy występ z lalkami. Tutaj artysta prowadzi nie tylko monolog, ale często śmieszny i zabawny dialog z własnymi muppetami. I wierz nam, te lalki mają swój własny, często sarkastyczny głos!

W skrócie, jeśli chcesz dodać do swojego wydarzenia szczyptę magii, nostalgii i gwiazdorskiego blasku, Puppets Divas Show to propozycja stworzona specjalnie dla Ciebie. Przygotuj się na ekscytujące 10-30 minut, które na pewno dostarczą Twoim gościom niezapomnianych wrażeń.

 

Galeria

 

Kontakt