NIE TYLKO WYSTĘPY – MIMELLO ZZA KULIS

Nie tylko samymi występami człowiek żyje 😛
W normalnych warunkach bardzo dużo czasu spędzamy na scenie i wszystkim co z nią związane (próby, przygotowania, charakteryzacja ect.) ale także dużo czasu spędzamy przed komputerem, o czym wielu zapomina – bo jak tu artysta może siedzieć przed mailem…

Sukcesywnie dzielimy się i będziemy się z Wami dzielić wiedzą, aby zaspokoić Waszą ciekawość i ukazać nasz punkt widzenia.
A co rozumiemy w stwierdzeniu, które pokazujemy na załączonym zdjęciu „nie tylko występy…” ?

Jedno wiemy napewno: żeby nasz cyrk działał to nie wystarczy „tylko” wyjść na scenę i zrobić świetną robotę i oczarować publiczność, ale trzeba najpierw (nic samo się nie zrobi):
– wykonać wiele telefonów
– odpisać na wiele maili
– przygotować setki ofert
– zrobić setki zdjęć
– budować relacje z klientami jak i artystami
– planować dokładną logistykę swoich działań
– mieć na uwadze to co się dzieje na rynku aby umieć się dostosować i użyć planu B (lub go wymyślić)
– tworzyć treści w social mediach
– i oczywiście trzymać pieczę nad całym biurokratycznym światem – urzędy, księgowość, prawne sprawy ect.

To tylko niektóre z aktywności, które trzeba wykonać aby Mimello Artyści do Usług! działało zgodnie z prawem oraz wedle reguł narzuconych przez społeczeństwo, system czy rząd.

Oczywiście idea występowania na ulicy i zbierania publiczności przechadzającej się podczas spaceru i zachęcanie do wrzucania datków do kapelusza jest super idealistyczna, wyzbyta całkiem technologii i biurokratycznych spraw (nie ma co ukrywać – od tego też zaczynaliśmy 12 lat temu). Ale działamy na szeroką skalę dla Was w Polsce i za granicą. Nie w pojedynkę, a całym zespołem ludzi.

Bo Mimello to nie tylko Michał Niewiadomski Mim z czym często wszyscy nas kojarzą (a ostatnio coraz bardziej bo filmiki, które kręcimy dla Was po nocach cieszą się ogromnym powodzeniem) to cały sztab ludzi:

! To wspaniali Artyści, którzy działają solo lub w grupach – nie sposób mi Was tu wszystkich wymienić <3 Dziękuję, że jesteście wszyscy- wierzę, że niebawem wrócimy do gry.
! To może dziwnie zabrzmi, ale wierzymy, że częścią nas są nasi wierni klienci, którzy nam ufają od lat i omawiamy kolejne projekty, które wierzymy, że w niedługim czasie zrealizujemy! #nieodwołujzmieńtermin
! Oczywiście nasz wyjątkowy Krasnoludek Arek Pyć <3
! To Kasia Skibowska, która każdego dnia dzielnie odbiera Wasze telefony i odpisuje na Wasze maile.
! To ja Kamila Niewiadomska, twórca treści na social mediach oraz często inicjatorka wielu szalonych pomysłów…w tym roku szykuje się jeden bardzo szalony 😛
! To Anita Brzozowska oraz Danuta Trochim, które trzymają pieczę nad częścią księgowości!
! To Cleverinvestment.pl, które odpowiada za naszą korespondencję oraz drugą część księgowość.
! To sprawy prawne, które bacznie podpowiada nam Mikołaj Hewelt
! To oczywiście setki zdjęć, które wykonuje dla nas od lat Rafal Nowak z Rafal Nowak – FOTOgrafia / PHOTOgraphy
! To nagrywanie filmów i obróbka oraz pomoc często w małych szczegółach przez Artur Lewandowski, Marcin Giżycki, Bartek Rejdych
! Nie sposób wszystkich wymienić, ale to setki drobnych spraw, a zarazem ważnych, za które odpowiedzialne są osoby naszego dnia codziennego (właściciel lokalu, który wynajmujemy, nasi dostawcy sprzętów, krawcowa, grafik Katarzyna Buk z 27Pixeli, charakteryzacja Róża Grochowska – Make Up ect.)

Bez Was wszystkich i Waszej pracy Mimello Artyści do Usług! nie mogłoby funkcjonować tak jak funkcjonuje od tylu lat! Jesteśmy Wdzięczni, że jesteście z nami nawet teraz, gdy brak występów, a trzeba działać!

A Pytanie podstawowe to:
Co robić gdy nie ma występów?
Oczywiście odradzamy Wam złe myśli i prorokowanie klęski naszej branży rozrywkowej o czym pisaliśmy już ostatnio tu:
https://www.facebook.com/Mimello/photos/rpp.298354688596/10157196515383597/?type=3&theater
ale zachęcamy Was do działania! Bo nie tylko występy…!

Pytamy, więc:

– Czy stworzyłeś bazę swoich klientów już?
– Czy uzupełniłeś swoją stronę realizacjami i aktualnościami?
– Czy dopiłeś wszystkie sprawy biurokratyczne na ostatni guzik typu (ZUS, US czy inne instytucje nawet teraz w tym szczególnym czasie)
– Czy obrobiłeś zdjęcia już ze wszystkich pokazów?
– Czy obmyśliłeś strategie działania na najbliższy czas?
– Czy zaplanowałeś swoje posty na social mediach?
– Już nie będziemy pytać czy nauczyłeś się czegoś nowego, czy przeczytałeś wartościową książkę, czy budujesz relacje, a nawet czy po prostu zrobiłeś coś co może Cię przybliżyć do Twojego osobistego sukcesu (pamiętaj, każdy ma swój indywidualny, nieporównywalny).
– A jeśli masz wszystko powyższe obcykane na 100% to idź na spacer i czekaj jak przyjdzie czas występów – trenuj swoje umiejętności i dbaj o swoje zdrowie!

Abyście uciekli od negatywnych myśli związanych z Wirusem obejrzyjcie nasz filmik Mima Michał Niewiadomski Mim, który opowiada bez użycia słów o powstaniu świata według książki Olga Tokarczuk.

https://www.youtube.com/watch?v=lvcFODpV4H4

Uśmiechu !

Pamiętaj! Nie odwołuj imprez tylko rezerwuj inny termin!
Świat wróci do normalności szybciej niż Ci się wydaje i znów będziemy się bawić <3

Fot. Jak zawsze niezastąpiony Rafal Nowak – FOTOgrafia / PHOTOgraphy, gdzie wspominamy sprawdzanie muzyki do występu na scenie przed 1000 publicznością w garderobie w Dolina Charlotty Resort & Spa

Kontakt