ELASTYCZNOŚĆ – WARTOŚĆ MIMELLO

Naszą Wartością w Mimello jest bardzo duża ELASTYCZNOŚĆ!

Postanowiliśmy dzielić się z Wami swoimi głównymi wartościami jakimi kierujemy się w Mimello !

Działamy dla Was ponad 10 lat, więc wypracowaliśmy to co dla nas liczy się najbardziej i na co zwracamy szczególną uwagę.

Pisząc o elastyczności to oczywiście nie mamy tu na myśli tylko to, że nasi Artyści są bardzo gibcy i z łatwością robią różnego rodzaju ewolucje ze swoim ciałem ale chodzi nam o ELASTYCZNOŚĆ W PRACY.

Bardzo ważna jest w naszej pracy:
– Umiejętność dostosowania się do grupy wiekowej
– Umiejętność odnalezienia się w nowym miejscu
– Umiejętność działania, gdy jest nagła zmiana planów

To wszystko jest według nas składową ELASTYCZNOŚCI!

Bardzo dobrze wiemy z doświadczenia, że podczas eventu, imprezy okolicznościowej czy innego ważnego wydarzenia może się wiele wydarzyć sytuacji, które nie były planowane…

– długa chwila ciszy podczas eventu, z powodu zwarcia instalacji w konsekwencji niedziałające mikrofony i sprzęt grający…
– opóźniony przyjazd pary młodej z kościoła na salę weselną z powodu bardzo długich życzeń, dużej ilości bram, złej pogody czy czasem nawet zasłabnięcia jednej z osób…
– zaskakująca liczba gości podczas eventu – czasem bardzo mało, bo nie dopisali, a czasem bardzo wiele gdyż okazało się, że przyprowadzili kogoś ze sobą…

W różnych nieplanowanych sytuacjach nie można rozkładać rąk, poddawać się, szukać winnego, tylko po prostu trzeba: DZIAŁAĆ !

Wiemy, że czasem mim, bez użycia nawet jednego słowa potrafi zdziałać cuda jak mikrofony i cały sprzęt grający odmówił posłuszeństwa.
Wiemy, że magik potrafi tak zaczarować publiczność, że odwróci uwagę od największej wpadki na evencie i da organizatorom czas na naprawienie jej.
Wiemy, że nasi cyrkowcy są tak doświadczeni w swojej pracy, że nie mają problemu występować przed publicznością, która ma 5 lat jak i 85 lat.

Wiemy, że:
ELASTYCZNOŚĆ JEST NIE TYLKO NASZĄ WARTOŚCIĄ, ALE RÓWNIEŻ CECHĄ !

Jeśli zależy Ci na elastycznych w pracy Artystach, którzy potrafią odnaleźć się każdej sytuacji:
Napisz do nas: kontakt

Fot. Jak zawsze Rafal Nowak – FOTOgrafia / PHOTOgraphy
Na zdjęciu Baletnica i event dla NA LATO oraz Moët & Chandon <3

Kontakt