Z czym kojarzy się Wam Lalka Barbie?

Z czym kojarzy się Wam Lalka Barbie?
✅Pozytywnie?
Wyjątkowe wspomnienie z dzieciństwa, gdzie pod choinką czekała na Was wymarzona lala i godzinami można było się z nią bawić?
❌Czy może Negatywnie?
Jako wyimaginowany wzór urody i sylwetki?
Lata mijają i lalka Barbie jest już seniorką bo ma już ponad 60 (!) lat. I trendy się zmieniają, lalki Barbie mają wiele odsłon. Pokazują młodym kobietom różne zawody, różne wyglądy i idee.
Jedną z wyjątkowych inicjatyw jest Barbie Shero – to globalny projekt firmy Mattel, którego celem jest wyróżnienie osobowości, wzoru do naśladowania. Dzięki temu dziewczynki na całym świecie mogą rozwijać swój potencjał, szukać własnych dróg aby dojść do sukcesu i spełniać swoje marzenia. Jest to kolejny krok w misji inspirowania dziewczynek, od ponad 60 lat daje możliwość identyfikowania się ze swoją lalką i wyobrażania sobie przyszłych zawodów i ról życiowych poprzez zabawę.
W myśl filozofii każda dziewczynka może być kim chce, ma możliwość do przekraczania własnych granic, daje możliwość na wcielanie się w różne role zawodowe i społeczne, ujawnia przed dziewczynkami wszystkie możliwości, jakie otwierają się przed nimi w dorosłym życiu.
Każdego roku lalkę inspirowaną swoim wyglądem, otrzymują kobiety na całym świecie! W Polsce również mamy tak wyróżnione kobiety.
Kontakt